
Рюкзак дитячий з єдинорогом для дівчинки 3 4 5 років в садочок, повсякденний, для дитячого садка зручний легкий світло-рожевий
456 ₴
- Готово до відправки
- Код: св. рожевий єдиноріг 7117
+380 (67) 649-49-63
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Рюкзак дитячий з єдинорогом для дівчинки 3 4 5 років в садочок, повсякденний, для дитячого садка зручний легкий світло-рожевий
Всі товари: https://meshok.com.ua
Розмір: висота - 30 см, ширина - 25 см, товщина - 10 см













Розмір (ВхШхГ): 30 х 25 х 10 см,
Щільний матеріал з водовідштовхувальними властивостями,
Дихаюча спинка з сіточкою,
2 місткі відділення на блискавці,
Регульована довжина ремінців,
Є ручка для перенесення,
Міцна фурнітура,
Легка вага





Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NEW |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Рюкзак |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Поліестер |
| Персонажі | Єдиноріг |
| Кількість відділень | 2 |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 25 см |
| Висота | 30 см |
| Глибина | 10 см |
| Вага | 200 г |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 456 ₴











