-20%

Стильний жіночий місткий пудровий рюкзак-сумка міський, повсякденний з екошкіри пудра (світло-рожевий)
1 620 ₴
1 296 ₴
- Під замовлення
- Код: пудровый 3S28319006
Відправка з 03 травня 2026+380 (67) 649-49-63
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Всі товари: https://meshok.com.ua
Стильний жіночий місткий пудровий рюкзак-сумка міський, повсякденний з екошкіри пудра (світло-рожевий)
Розмір: висота - 34 см, ширина - 31 см, ширина дна - 15 см













Розмір (ВхШхГ): 34 х 31 х 15 см,
Матеріал: екошкіра (водовідштовхувальна, зносостійка штучна шкіра високої якості),
Регульована довжина плечових ременів,
Ручка для перенесення,
Зручний ремінець,
Зовнішні відділення на блискавці,
Бічні кишені,
Всередині підкладка, невеликий кишеню на блискавці,
Міцна якісна фурнітура.


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sambag |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Пудровий |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Міський |
| Вікова група | Доросла |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Глибина | 15 см |
| Висота | 34 см |
| Ширина | 31 см |
| Кишені | Бічні, Верхній, Задній |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 296 ₴













