
Біла жіноча сумка кросбоді з довгим ремінцем наплічна, через плече
996 ₴
- Готово до відправки
- Код: білий S88193008
+380 (67) 649-49-63
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Dсі товари: https://meshok.com.ua
Біла жіноча сумка кросбоді з довгим ремінцем наплічна, через плече
Розмір: висота — 20 см, ширина — 18 см, ширина дна — 5 см








Розмір: висота — 20 см, ширина — 18 см, ширина дна - 5 см,
Матеріал: матова екошкіра (зносостійка, водовідштовхувальна штучна шкіра високої якості),
Регульована довжина плечового ременя,
Всередині якісна підкладка, накладна кишеня,
Зовнішні кишені на блискавці (спереду та ззаду),
Міцна фурнітура,
Застібається на змійку,
Акуратне пошиття, увага до деталей, рівні шви.


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | New Style |
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Розмір | Малий |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Білий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 996 ₴













