-20%

Підставки під гаряче костери дерев'яні з кіньми 6 шт. набір під чашки з зображенням коней
245 ₴
196 ₴
- Готово до відправки
- Код: 186123017
+380 (67) 649-49-63
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Всі товари: https://meshok.com.ua
Підставки під гаряче костери дерев'яні з кіньми 6 шт. набір під чашки з зображенням коней
Розмір: 9,8 см х 9,8 см










Розмір: 9,8 см х 9,8 см,
Матеріал: дерево,
Термостійкість,
Легка вага,


Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NEW |
| Матеріал | Дерево |
| Форма | Кругла |
| Діаметр | 9.8 мм |
| Довжина | 9.8 мм |
| Ширина | 9.8 мм |
| Товщина | 2 мм |
| Кількість в наборі | 6 шт. |
| Колір | Різні кольори |
| Тип підставки | Багаторазова |
| Вбирає вологу | Так |
| Вид товару | Підставка під чашку |
Інформація для замовлення
- Ціна: 196 ₴








