-20%

Фен для сушки волосся, невеликий, легкий, компактний, портативний для дому або поїздок, подорожей
620 ₴
496 ₴
- Готово до відправки
- Код: графіт 386129008
+380 (67) 649-49-63
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дивитися всі товари: https://meshok.com.ua
Фен для сушки волосся, невеликий, легкий, компактний, портативний для дому або поїздок, подорожей
Розмір: довжина 26 см, ширина 11 см, діаметр 7 см.



















Розмір: довжина 26 см, ширина 11 см, діаметр 7 см,
2 режима швидкості,
Блакитна підсвітка,
Легка вага та компактність


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fashion |
| Тип | Фен |
| Потужність фена | 800 Вт |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Кількість насадок | 1 |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Кількість температурних режимів | 2 |
| Холодний обдув | Так |
| Функція іонізації | Так |
| Колір корпусу | Сірий |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 26 мм |
| Ширина | 11 мм |
| Вага | 0.5 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 496 ₴












