
Рюкзак шкільний для дівчинки 1 2 3 клас, анатомічний каркасний портфель в школу з ортопедичною спинкою
1 245 ₴
- Немає в наявності
- Код: сірий-рожевий 105884
+380 (67) 649-49-63
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Всі товари: https://meshok.com.ua
Рюкзак шкільний для дівчинки 1 2 3 клас, анатомічний каркасний портфель в школу з ортопедичною спинкою
Розмір: висота - 38 см, ширина - 28 см, товщина - 16 см
























Розмір: висота - 38 см, ширина - 28 см, товщина - 16 см
Тип рюкзака: каркасний,
Щільна ортопедична спинка з системою повітряної вентиляції,
Регульована довжина плечових ременів,
Фіксуючий нагрудний ремінець,
2 ручки для перенесення,
2 містких відділення,
Всередині тексильна підкладка, перегородка для зошитів, кишеня-органайзер,
Бокові кишені з сіточкою,
Світловідбивачі на окантівці, боковій стороні та ремінцях,
Тверде дно з ніжками,
Легка вага.


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | New Style |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Для дівчаток |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Колір | Сірий |
| Каркасний рюкзак | Так |
| Висота | 38 см |
| Ширина | 28 см |
| Глибина | 16 см |
| Вага | 650 г |
| Візерунки і принти | Тварини |
| Об`єм | 18 л |
| Стан | Новий |
| Розмір | Середній |
| Розмір (зріст) | S(115-130 см), M(130-145 см), XS(до 115 см), L(145-175 см) |
| Особливості | Світловідбивні елементи, Нагрудний ремінь, Регульовані лямки |
| Матеріал | Поліестер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 245 ₴












