
Велика жіноча сумка-тоут з місткою кишенею, шопер, для поїздок, шопінгу, повсякденна, літня, пляжна з екошкіри біла(молочна)
696 ₴
- Готово до відправки
- Код: біла молочна 194180008
+380 (67) 649-49-63
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Всі товари: https://meshok.com.ua
Велика жіноча сумка-тоут з місткою кишенею, шопер, для поїздок, шопінгу, повсякденна, літня, пляжна з екошкіри біла(молочна)
Розмір: ширина - 40 см, висота - 35 см, товщина - 15 см








Розмір: ширина - 40 см, висота - 35 см, товщина - 15 см,
Матеріал: екошкіра (зносостійка, водовідштовхувальна штучна шкіра високої якості),
2 ручки для переноски,
Всередині якісна текстильна підкладка та кишеня за блискавці,
Велика зовнішня кишеня на магниті,
Міцна фурнітура,
Застібається на змійку,
Великий розмір, місткість, акуратний пошив, увага до деталей, рівні шви.










Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | New Style |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Об'ємна/Сумка-тоут |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Великий |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Білий |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний, Відділення під клапаном, Відділення для телефону |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Висота | 35 мм |
| Довжина | 40 мм |
| Ширина | 15 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 696 ₴












