-20%

Рюкзак дитячий для дівчинки 4 5 6 років дошкільний, повсякденний, в садок, для дитячого садочка легкий з котиком та гаманцем
670 ₴
536 ₴
- Готово до відправки
- Код: рожевий котик 1297
+380 (67) 649-49-63
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Рюкзак дитячий для дівчинки 4 5 6 років дошкільний, повсякденний, в садок, для дитячого садочка легкий з котиком та гаманцем
Всі товари: https://meshok.com.ua
Розмір: висота - 34 см, ширина - 24 см, товщина - 11 см














Розмір (ВхШхГ): 34 х 24 х 11 см,
Щільний легко миющийся матеріал,
Дихаюча спинка з сіточкою,
Містке відділення на блискавці,
Всередині підкладка та легка текстильна перегородка,
Зовнішня кишеня на блискавці,
Бічні кишені,
Регульована довжина ремінців,
М'яка зручна ручка для перенесення,
Міцна фурнітура,
Світловідбивачі на ремінцях,
Легка вага,
Дитячий гаманець в комплекті





Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fashion |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Рюкзак |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Поліестер |
| Колір | Фіолетовий |
| Ширина | 24 см |
| Висота | 34 см |
| Глибина | 11 см |
| Вага | 300 г |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 536 ₴











