-20%

Рюкзак шкільний для дівчинки 1 2 3 клас ортопедичний каркасний портфель першокласниці в школу сірий з рожевим
1 370 ₴
1 096 ₴
- Готово до відправки
- Код: сірий-рожевий 2773
+380 (67) 649-49-63
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Всі товари: https://meshok.com.ua
Рюкзак шкільний для дівчинки 1 2 3 клас ортопедичний каркасний портфель першокласниці в школу сірий з рожевим
Розмір: висота - 37 см, ширина - 30 см, товщина - 18 см





















Розмір: висота - 37 см, ширина - 30 см, товщина - 18 см
Щільний матеріал з водовідштовхувальними властивостями,
Ортопедична спинка з сіточкою забезпечує рівомірний розподіл навантаження,
Регульовані плечові ремені з системою повітряної вентиляції,
Нагрудний ремінець,
2 ручки для перенесення,
3 містких відділення на блискавці,
Всередині підкладка, легка тексильна перегородка для зошитів,
Бічні кишені з сіточкою,
Світловідбивачі ремінцях та окантовці,
Міцна фунітура високої якості,
Місткість та легка вага,
Відмінно тримає форму.





Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NEW |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Для дівчаток |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Колір | Сірий |
| Каркасний рюкзак | Так |
| Висота | 37 см |
| Ширина | 30 см |
| Глибина | 18 см |
| Вага | 600 г |
| Стан | Новий |
| Розмір | Середній |
| Розмір (зріст) | S(115-130 см), M(130-145 см), L(145-175 см), XS(до 115 см) |
| Особливості | Світловідбивні елементи, Нагрудний ремінь, Регульовані лямки |
| Матеріал | Поліестер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 096 ₴













