-20%

Шкільний рюкзак ортопедичний для дівчинки 3-4-5-6 клас (9-10-11-12 років) портфель в школу синьо-рожевий
1 245 ₴
996 ₴
- Готово до відправки
- Код: синє-рожевий 21013
+380 (67) 649-49-63
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Всі товари: https://meshok.com.ua
Шкільний рюкзак ортопедичний для дівчинки 3-4-5-6 клас (9-10-11-12 років) портфель в школу синьо-рожевий
Розмір: висота - 41 см, ширина - 29 см, товщина - 17 см


























Розмір: висота - 41 см, ширина - 29 см, товщина - 17 см,
Щільний матеріал з водовідштовхувальними властивостями,
Дихаюча ортопедична спинка з сіточкою забезпечує рівомірний розподіл навантаження,
Регульовані плечові ремені з системою повітряної вентиляції,
2 ручки для перенесення,
Міцна фунітура високої якості,
2 зовнішні кишені: нижня на бликавці, верхня на липучці,
2 містких відділення,
Всередині підкладка, тексильна перегородка з фіксуючим ремінцем для зошитів,
Бічні кишені з сіточкою,
Світловідбивачі на ремінцях та бічних кошенях,
Місткість та легка вага: 650 г.


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | №1 School |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Для дівчаток |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Колір | Синій |
| Висота | 41 см |
| Ширина | 29 см |
| Глибина | 17 см |
| Вага | 650 г |
| Стан | Новий |
| Розмір | Середній |
| Розмір (зріст) | S(115-130 см), M(130-145 см), L(145-175 см) |
| Особливості | Світловідбивні елементи, Нагрудний ремінь, Регульовані лямки |
| Матеріал | Поліестер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 996 ₴












