
Сумка-тоут велика жіноча з двома ручками та кишенею, шопер, для поїздок, подорожей, шопінгу, повсякденна з екошкіри біла (молочна)
696 ₴
- Готово до відправки
- Код: білий молочний 955103008
+380 (67) 649-49-63
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Всі товари: https://meshok.com.ua
Сумка-тоут велика жіноча з двома ручками та кишенею, шопер, для поїздок, подорожей, шопінгу, повсякденна з екошкіри біла (молочна)
Розмір: ширина - 40 см, висота - 35 см, товщина - 15 см







Розмір: ширина - 40 см, висота - 35 см, товщина - 15 см,
Матеріал: екошкіра (зносостійка, водовідштовхувальна штучна шкіра високої якості),
2 ручки для переноски,
Всередині якісна текстильна підкладка та кишеня за блискавці,
Велика зовнішня кишеня на магниті,
Міцна фурнітура,
Застібається на змійку,
Великий розмір, місткість, акуратний пошив, увага до деталей, рівні шви.








Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | New Style |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Об'ємна/Сумка-тоут |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Великий |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Білий |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний, Відділення для дрібних грошей, Відділення під клапаном |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Висота | 35 мм |
| Довжина | 40 мм |
| Ширина | 15 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 696 ₴












