Топ продаж
-20%

Рюкзак ортопедичний спортивний дитячий для хлопчика / дівчинки 7 8 9 10 11 років для тренувань, поїздок, подорожей, літака 40 см
995 ₴
796 ₴
- Готово до відправки
- Код: сірий з бірюзовим 2779
+380 (67) 649-49-63
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Всі товари: https://meshok.com.ua
Рюкзак ортопедичний спортивний дитячий для хлопчика / дівчинки 7 8 9 10 11 років для тренувань, поїздок, подорожей, літака 40 см
Розмір: висота - 40 см, ширина - 28 см, товщина - 20 см















Розмір (ВхШхГ): 40 х 28 х 20 см,
Матеріал: водовідштовхуючий легко миючийся поліестер,
Дихаюча ортопедична спинка з сіточкою для рівномірного розподілу навантаження,
Регульовані по довжині плечові ремені з системою повітряної вентиляції,
Нагрудний та поясний ремені,
Ручка для перенесення,
2 місткі відділення застібаються на подвійну молнію,
Зовнішня кишеня на ремінці,
Всередині підкладка сірого кольору, відділ з легкою текстильною перегородкою,
Бічні кишені з сіточкою,
Світловідбивачі на плечових ременях та зовішній стороні рюкзака,
Міцна фурнітура,
Легка вага





Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NEW |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Дитяча |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Спортивний |
| Матеріал | Поліестер |
| Особливості | Вентиляція спини, Анатомічна конструкція, Грудна стяжка, Кишеня для планшета, Петлі для трекінгових палиць, Лямки анатомічної форми, Сумісний з форматом А4, Пояс на стегнах, Водонепроникна тканина |
| Колір | Бірюзовий |
| Глибина | 20 см |
| Висота | 40 см |
| Ширина | 28 см |
| Кишені | Фронтальний, Бічні |
| Вага | 500 г |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 796 ₴










