-20%

Кольє з муассанітом 1CT: ланцюжок та кулон в формі серця зі штучним діамантом, підвіска в позолоті, колір лимонне золото
745 ₴
596 ₴
- Готово до відправки
- Код: муассаніт 1527
+380 (67) 649-49-63
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fashion |
| Країна виробник | Китай |
| Вид виробу | Кольє |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал виготовлення виробу | Нержавіюча сталь |
| Покриття | Золото |
| Камені вставки | Муассаніт |
| Довжина | 19 мм |
| Ширина | 13 мм |
| Товщина | 3 мм |
| Стан | Новий |
| Колір | Золотистий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 596 ₴



























Мусаніт – штучний діамант. Розмір 1 карат (0,65 см)
Сертифікат: є
