Новинка

Стильна спортивна жіноча чорна сумка кроссбоді з довгим ремінцем через плече та двома ручками, екошкіра
1 596 ₴
- Готово до відправки
- Код: чорний 5S90108001e
+380 (67) 649-49-63
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Всі товари: https://meshok.com.ua
Стильна спортивна жіноча чорна сумка кроссбоді з довгим ремінцем через плече та двома ручками, екошкіра
Розмір: довжина - 37 см, висота - 25 см, товщина - 16 см









Розмір: висота - 37 см, ширина - 25 см, ширина дна - 16 см
Матеріал: матова екошкіра (зносостійка, водовідштовхувальна штучна шкіра високої якості),
Регульована довжина плечового ременя,
2 зручні ручки для перенесення,
Зовнішні кишені на блискавці,
Всередині якісна підкладка, кишеня на блискавці,
Міцна фурнітура,
Основне відділення застібається на змійку.


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | New Style |
| Країна виробник | Україна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Призначення | Для жінок |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 1 |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення, Водонепроникне дно, Плечовий ремінь |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 25 см |
| Ширина | 37 см |
| Глибина | 16 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 596 ₴

















