
Рюкзак дитячий 3d для хлопчика в садочок 4 5 6 років каркасний міський, повсякденний, дошкільний для дитчого садка
470 ₴
- Готово до відправки
- Код: синій 1624
+380 (67) 649-49-63
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Рюкзак дитячий 3d для хлопчика в садочок 4 5 6 років каркасний міський, повсякденний, дошкільний для дитчого садка
Всі товари: https://meshok.com.ua
Розмір: висота - 32 см, ширина - 27 см, товщина - 16 см










Тип: каркасний,
3d малюнок,
Розмір (ВхШхГ): 32 х 27 х 16 см,
Щільний матеріал з водовідштовхувальними властивостями,
2 місткі відділення на блискавці,
Регульована довжина ремінців,
Є ручка для перенесення,
Міцна фурнітура,
Легка вага





Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mr.kids |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Рюкзак |
| Стать | Для хлопчиків |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Поліестер |
| Кількість відділень | 2 |
| Колір | Синій |
| Ширина | 27 см |
| Висота | 32 см |
| Глибина | 16 см |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 470 ₴












